mxk mxk mxk mxk mxk
11  
JAUNUMI UN ZIŅAS  Atgriezties  
VIDEO ARHĪVS
JAUNĀKĀS GALERIJAS
bilde LČ Viļakā, svētdiena
Vairāk foto pieejams šeit: http://www.draugiem. lv/user/762565/galle vairak..
bilde bērnu b/v
vel divi bračkas vairak..
bilde Latvijas motosporta 2013.gada sezonas noslēgums
vairak..
vv Visas galerijas  bb Pievienot galeriju

MOTO SPORTA ATBALSTĪTĀJI
Vairāki tūkstoši interesentu apmeklē LaMSF stendu izstādē Motocikls 2012 03.04.2012
Trešdiena, 2012.gada 4.aprīlis

Latvijas motosports var lepoties ne tikai ar savu sportistu pēdējā laika pārsteidzošākajiem panākumiem pasaulē, bet arī ar dažādo sporta veidu disciplīnu peejamību šeit pat pašmāju trasēs. Tādēļ arī šogad Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) piedalījās krāšņākajos motosezonas atklāšanas svētkos - izstādē Atpūta un Sports 2012, kuras ietvaros notika speciāli motociklu kustībai paredzēta skate Motocikls 2012.

Pasākums trīs dienu garumā no 30. marta līdz 1. aprīlim pulcēja vairākus tūsktošus interesentu no visas Latvijas. LaMSF stends prezentēja jaunās sezonas pašmāju un nozīmīgāko starptautisko sacensību kalendārus Latvijā vairākās motosporta disciplīnās - motokrosā, enduro/ endurosprintā/ piedzīvojumu enduro, triālā un motošosejā. Īpaši izceļams pasākums, kas Latvijā atgriežas pēc vairāku gadu pārtraukuma, ir Eiropas enduro čempionāta sacensību posms 28. un 29. jūlijā Ogrē, ar kuru klātienē iepazīstināt bija ieradušies LaMSF Enduro komisijas pārstāvji Artūrs Robežnieks, Agnese Evarsone un Jurģis Bergs. Plašāks komentārs būs pieejams jau tuvākajā laikā video intervijā ar Enduro komisijas pārstāvjiem.

LaMSF izstādes ietvaros pārsteidza vairākus simtus klātesošos ar pārgalvīgiem un tai pašā laikā ļoti intelektuāli demonstratīviem triāla paraugpriekšnesumiem. Triāla priekšnesumu saistībā LaMSF prezidijs izsaka milzīgu pateicību divkārtējam Baltijas mototriāla čempionam Andrim Grīnfeldam un Velotriāla kluba un skolas Karters pārstāvjiem Kristapam Skudram, Ērikam Karlsonam, Rihardam Karlsonam, Dāvim Pūlmanim un Latvijas 2012.gada Zelta talantu uzvarētājiem Arvim un Ansim Dermakiem par savu dalību LaMSF stenda aktivitāšu īstenošanā.

Izstādē ar savas komandas prezentāciju bija ieradušies abi „Riga Motocross Team” līderi Ivo Šteinbergs un Dāvis Ivanovs, lai klātienē saviem faniem atrādītu ne tikai sevi, bet arī savu lielo „ceļojošo māju”. Pēc nelielām intervijām motokrosa jaunajam raidījumam „Pilnīgs Motokross” (sižets noteikti sekos drīzumā), ar puišiem bija iespējams apsveicināties un pārrunāt gaidāmās sezonas plānus un prognozes, kura 9.aprīlī uzsāksies Nīderlandē. Novēlam veiksmīgu sezonas sākumu ne tikai Latvijas pasaules čempionāta komandai „Riga Motocross Team”, bet arī pārējām Latvijas komandām un sportistiem dalībai FIM Pasaules čempionātā.

Pasākuma ietvaros notika arī LaMSF Triāla komisijas organizēts tiesnešu seminārs, kas pulcēja patstāvīgos triāla tiesnešus no Jelgavas un Rīgas. Seminārā dalību ņēma arī LaMSF prezidents Egils Agarskis.

LaMSF prezidijs izsaka pateicību par savu personīgo klātbūtni un savu motociklu ekspozīciju izstādīšanu LaMSF stenda ietvaros – Ilmāram Rudzonam, Jurģim Bergam, Agnesei Evarsonei, Agrim Neijam, Leonam Kozlovskim, Dzintaram Baltajam un Sandrim Meijeram.

Īpašs paldies par materiālu atbalstu LaMSF stenda tapšanā MasterFoto un sportakameras.lv! Tuvākajās dienās publicēsim arī video pārskatu.

Bildes no pasākuma apskatāmas šeit - http://www.flickr.com/photos/latvijasmotosportafederacija/sets/72157629733031295/

 
mxk